Internet Explorer
Internet Explorer nie je podporovaný. Inovujte na modernejší prehliadač.

Wiki

Špeciality
 • Vykopávky alebo drobné informácie o našom serveri, ktoré sa zíde vedieť. 
 • Tieto špeciality fungujú len na našom serveri.
 
 1. Nether Portál - Nether portál ide vytvoriť nie len s obsidiánu, ale aj s crying obsidiánu.
 2. Hlavy - Zabitím hráča je 10% šanca na padnutie hráčovej hlavy a pri ostatných entitách to je 1% šanca.
 3. Označenie Itemov - Ak chcete zobraziť svoj item do chatu môžete to uskutočniť pomocou napísaním %i% alebo %item% do chatu a držania itemu, ktorý chcete ukázať do chatu v ruke. Pomocou napísania %ec% alebo %enderchest% zobrazíte obsah svojej ender truhlu v chate. Pomocou %inv% alebo %inventory% zobrazíte v chate obsah svojho inventára. (Funguje to aj v súkromných správach).
 4. Otváranie Shulker Boxu - Shulker boxy je možné otvoriť bez pokladania na zem. Môžete tak učiniť pomocou kliknutia pravým a držania shiftu so shulker boxom do vzduchu.
 5. Recepty itemov - Pomocou príkazu /recipe (názov itemu) si môžete zistiť crafting recept akéhokoľvek itemu.
 6. Väčšie Barely - Barely na našom serveri sú upravené tak, aby mali až 6 riadokov miesta teda rovnaký počet miesta ako double chest.
 7. Väčšia Ender Truhla - Ender chestka má u nás 6 riadokov miesta teda rovnaký počet miesta ako double chest.
 8. Budding Amethyst - Budding Amethyst vo vanilla Minecrafte nejde žiadnym spôsobom vykopať, ale na našom serveri ide vykopať pomocou krompáča na ktorom sa nachádza enchant silk touch.
 9. Hlasovanie o počasie a čas - Pomocou príkazu /pocasie môžete spustiť hlasovanie o deň, noc, dážď, slno alebo búrku (hlasovanie ide spustiť ak sa na serveri nachádza 5+ hráčov).
 10. Phantom Spawnovanie - Phanotmovia sa na servery nespawnujú. Ak chcete phantom membranu, nájdete ju /shop.
 11. Backpack - Backpack je úložný priestor kde si môžete dať veci. Každý rank má iné rozmery backpacku. Po zomretí veci v backpacku nevypadávajú. Shulker boxy nejdú dať do bp. Backpack môžete otvoríť pomocou príkazu /bp poprípade /backpack.
 12. Peňažné Šeky - Šeky slúžia na prenášanie peňazí pomocou itemu. Šeky sa dajú vytvárať do maximálnej hodnoty 100,000 hernej meny. Šek môžete vytvoriť pomocou príkazu /sek (čiastka) a je nutne pri vytváraní šeku držať papier v ruke.
 13. Dvere - Ak postavíte "double" dvere a otvoríte jedny, otvoria sa aj druhé. Toto funguje so všetkými typmi dverí. Je to plne kompatibilne s redstone. Ak kliknete ľavým s prázdnou rukou na dvere tak "zaklopete".
 14. Dynmapa - Prostredníctvom dynmapy si môžete prezrieť celú mapu servera na tomto odkaze.​​​​​​ Svety, ktoré nie sú zobrazené v sidebare nie sú na dynmape. Na dynmape je vidieť vašu lokáciu to môžete vypnuť v /nastavenia.
 15. Tagy - Prostredníctvom tagov v /tag si môžete odomknúť rôzne znaky apod., ktoré si môžete umiestniť za meno.
 16. Odmena za pozvanie hráča - Pozval si kamaráta na náš server a chceš zato odmenu? Nech hráč, ktorého si pozval napíše /pozvanie (tvoj nick) a ty to potvrď. Následne obaja získate odmenu.
 17. Odoberanie hernej meny po smrti - Po každej smrti sa vám odráta malé množstvo hernej meny alebo Gemov. Herná mena sa neodrátava ak zomriete v PVP aréne, na evente alebo v ťažobnom svete (/warp tazba). Ak máte príliš málo Gemov a bežnej hernej meny, po smrti sa vám neodráta nič. Ak mate málo jednej hernej meny a druhej máte viac, odpočíta sa vám ta ktorej máte viacej. Stráte hernej meny po smrti ide zabrániť pomocou Piggy Bank talismanu.
 18. Armor Trim Templates - Idu získať zabitím prírodne spawnutej čarodejnice alebo čarodejnice spawnutej pomocou spawn egg (/warp shop v kategórií "Spawn Eggs"). Pri zabití je 90% šanca na vypadnutie náhodného Armor Trim Templatu.
 19. Trade - Ak potrebuješ bezpečne vymeniť predmety alebo hernú menu s niekým, môžeš to urobiť pomocou príkazu /trade (nick). Jednoducho sa spojíš s hráčom a uskutočníte trade predmetov alebo hernej meny.